Disney Channel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel Fan

Türkiye'nin Bir Numaralı Disney Yıldızları ve Dizi-Filmleri Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nick Jonas'ın yeni Bıyığı.

2 posters
YazarMesaj
dyq.JnS

Nick Jonas'ın yeni Bıyığı. Empty
MesajKonu: Nick Jonas'ın yeni Bıyığı.   Nick Jonas'ın yeni Bıyığı. EmptySalı Ağus. 04, 2009 5:15 pm

Nick Jonas’ın yeni Bıyığı.

Jonas brothers grubunun populer çocuğu Nick Jonas:Yeni bir bıyığı yeni bir görünüş için büyümeyi tamamladığını açıkladı.Nick jonas Önceden çıktığı Hannah montana’nın yıldızı Miley Cyrus ‘ın açıklamsında: ‘Büyüyen bir bıyık onun olgunluk düzeylerini arttırıyor.Ve kızlar için yeni bir stil oluyor.Joe ve kevin’da Her zaman ona destek için yanında."Biz Nick’e sadık olacağız onun büyümesine yardım edeceğiz."Açıklamasını yaptı. Nick’in bıyığı bu kasım için büyüyecek.16 Yaşındaki Kalp çalan Jonas Bizce yeni bıyığı onu daha başarılı yapar.Ama diğerleri ne diyor?

Eski Kız arkadaşı Selena Gomez:"Nick’in yeni bıyığı tüm Jonas Brothers’a yeni bir görünüş kazandırdı.Bence iyi görünüyor."
Bu yüzden onlarla Turneye çıkan Demi lovato:’Ben Nick’in bıyıkları olduğuna inanamıyorum.O tamamen Rock bıyığı bu inanılmaz gözükür.’Arkadaşları ve Nick Jonas’ın aile fikri.Ancak bazı Jonas fanları çok mutlu Nick’in yeni planında olmadığı gibi.Bir Nick jonas fanı:’Ben Nick’in saçma bir bıyık ile görüneceğini düşünüyorum.Ben ona destek vermeyi durdurmayacağım.’
Başka bir fan ise:"Nick değişeni durdurmak gerekir bu bantlar tarzı.İyi oldu onlar şuan baştalar."

Kevin ve Denise Jonas oğlu ile gurur duyduklarını söyledi.Oğulları büyüdü onlar için ne olursa olsun.Yani Jonas hayranları Dikkat edin!! Nick’in bıyığı açık…

Nick Jonas'ın yeni Bıyığı. 27092209309977f55041

Kaynak.
q@r@mel@

q@r@mel@

Nick Jonas'ın yeni Bıyığı. Empty
MesajKonu: Geri: Nick Jonas'ın yeni Bıyığı.   Nick Jonas'ın yeni Bıyığı. EmptySalı Ağus. 04, 2009 7:07 pm

SaoL cnm Exclamation

Nick Jonas'ın yeni Bıyığı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nick Jonas
» Nick Jonas Düşüyor
» Jonas Brothers Yeni Albümlerinde Eski Sevgilileri İçin Şarkı Söylüyorlar