Disney Channel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel Fan

Türkiye'nin Bir Numaralı Disney Yıldızları ve Dizi-Filmleri Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm]

3 posters
YazarMesaj
dyq.JnS

Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm] Empty
MesajKonu: Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm]   Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm] EmptySalı Ağus. 04, 2009 5:16 pm

Nick Jonas, pop yıldızı ününde dinlenmeyi planlamıyor. 16 yaşındaki genç şimdiden sırada[ileride anlamında] yapması gerekeni düşünüyor, şimdi ise müzikleri, televizyonları ve filmleri fethetmiş durumda. Bu yüzden, uzaktaki gelecekte,üniversite bu Jonas kardeş için olası bir adım görünüyor.

Son zamanlarda Northwestern Üniversitesi'ni araştırdığı söylentileri var ve Çarşamba günü [15 Haziran] MTV Haber'e okulun Şikago kampüsü'nde durduğunu doğruladı. Fakat, Nick, grubunu terketmeyi ya da kalpleri feth etmek olan görevini bir akademi için yakın zamanlarda bırakmayacağına dikkat çekmekte hızlı davrandı.

"Üniversiteye, sadece gidip kontrol etmek için bakmaya gittim. Her zaman Şikago'da bir okula gitmeye ilgim vardı. Şikago'yu seviyorum." dedi. " Favori şehirlerimden biri. Ve gidip görmek için bile mükemmel. Ve burası, bu olay için doğru bir yer." diye ekledi. " ben yine de sonuna kadar devam edeceğim, çünkü biz gerçekten çok meşgulüz- ama bu biz bıraktığımızda olacak bir iş"

Nick, liseden Haziran'da mezun olan, MTV Haber'e konuştuğunda henüz büyük dönüm noktasını kutlamamıştı. Yani çocuklar küçük kardeşleri için ne zamandan beri bir şeyler yaptı ? " Her şey için büyük bir parti yaptık" dedi Nick, mezuniyetini, kardeşlerin annesinin doğum gününü, yeni albümlerini. " Turun başından beri parti veriyoruz."

Kaynak: NJO
MiLkshake~

MiLkshake~

MesajKonu: Geri: Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm]   Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm] EmptySalı Ağus. 04, 2009 5:21 pm

SağoL Duygu'm xD
q@r@mel@

q@r@mel@

MesajKonu: Geri: Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm]   Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm] EmptySalı Ağus. 04, 2009 7:02 pm

TeşekkürLer...

Üniversiteye Başvurmadan Önce Biraz Zaman[NickJ'm]
1 sayfadaki 1 sayfası